Vyjádření firmy Podlahy Tomek k nouzovému stavu v České republice


Vážení zákazníci,
rádi bychom vám v těchto těžkých časech sdělili, že si uvědomujeme závažnost situace a podnikáme řadu kroků, abychom ochránili zdraví našich zaměstnanců i klientů. Zároveň také v maximálně možné míře zachováváme všechny naše služby.

Co je omezeno:
Z důvodu vládního nařízení musíme mít zavřenou naši vzorkovou prodejnu v Hradci Králové. Můžete nás však kontaktovat telefonicky (776 890 808, PO - PÁ : 9.00 - 15.00) nebo e-mailem (info@podlahy-tomek.cz).

Co zůstává:
V provozu je bez omezení náš web s formulářem pro kalkulaci ceny. Zaměřování nových zakázek a montáže nových zakázek probíhá a bude probíhat dál.

Co děláme navíc:
Častěji si myjeme ruce a používáme desinfekci. Nepodáváme si s klienty ani mezi sebou ruce. I když v současné době nejsou dostupné ochranné prostředky, snažíme se svépomocí našim zaměstnancům tuto věc realizovat. Jedná se zejména o roušky, které při zaměřeních a montážích používáme pro zakrytí úst a nosu. O stejné opatření bychom nejen při styku s námi rádi poprosili i vás. Pokud navíc zachováme odstup 2 metry a více, měla by být situace bez problému.

Získejte ZDARMA kalkulaci ceny

Vyplňte nám jednoduchý formulář. Na základě Vámi uvedených rozměrů, druhu materiálu a kontaktů následně obdržíte zdarma nezáznou cenovou kalkulaci rozepsanou na jednotlivé položky.