Obložení schodiště vinylem Stairfloor se dá realizovat na jakoukoli konstrukci


Odkaz na video

Obložení schodiště vinylem Stairfloor se dá realizovat na jakoukoli konstrukci. Jak betonvou, dřevěnou, kovovou tak i Ytongovou. Obložíme vám jak rekonstrukci tak novostavbu a příprava podkladu je součást montáže schodiště. Realizace schodišt trvá 2 - 3 dny a po dobu montáže se nemusíte nikam stěhovat. Nabízíme 3 typy schodů. První typ je bez "nosu" (čistý vzhled). Druhý typ je "s nosem" (klasika). Třetí typ je s "nosem" a LED osvětlením. Dále se dá realizovat schod s "nosem" bez podschodnice, která se dá oštukovat.

Výhoda schodiště Stairfloor je, že není na nášlapné hraně žádné napojení. Je v jednom kuse. Bez spáry. Schodiště vyrábíme z lamel vinylové podlahy Stairfloor. Díky tomu získáváte dvě věci. Kvalitní povrch schodiště a možnost sladit podlahy i schody ve stejném dekoru. Pro vyladění schodiště do posledního detailu nabízíme lišty, parapety a hliníkové zábrádlí.

Získejte ZDARMA kalkulaci ceny

Vyplňte nám jednoduchý formulář. Na základě Vámi uvedených rozměrů, druhu materiálu a kontaktů následně obdržíte zdarma nezáznou cenovou kalkulaci rozepsanou na jednotlivé položky.